Pokud by měl filtr kapaliny ochranný kryt + lze použít v systému vytápění?

Filtr kapaliny ochranný kryt+ by měla být použita pouze v kombinaci s on-line systém filtru, která může pasti a obsahovat nečistoty v systému před bezpečné odstranění.

Je ideální pro použití v situacích, kdy systém již dříve byly čištěny nebo propláchnuté, ale následně nebyla dostatečně chráněna tak další koroze došlo. Je také vhodné pro systémy s chudými design nebo nízký průtok, které konvenční čištění obtížné. Filtr kapaliny ochranný kryt+ umožňuje probíhající odstříkání taveniny z válce extruderu a sběr systému nečistoty. Úroveň léčby by měla být kontrolována jednou ročně jako součást údržby a servisní program s cílem zajistit plnou ochranu.

Když jsem dávkou s kotle tlumič hluku F2, mám také pomocí Fernox ochranného krytu?

Ano, Fernox kotle tlumič hluku F2 je navržen pro použití s jakýmkoli Fernox ochranný kryt.

Mělo by být ponecháno trvale v systému s ochrana F1 nebo filtr kapaliny ochranný kryt + a vyměnit nebo doplnit ve stejné době.

Co je filtr kapaliny ochranný kryt +?

To je inovativní, univerzální blokovací balíček, který využívá osvědčený inhibiční vlastnosti Fernox ochrana F1 s aktivním disperzačních.

Toto jedinečné složení je určen k detekci a zvedněte a poskytují magnetické a jiné magnetické nečistoty k- systém filtru.

Může únik Fernox sealerů mohou být použity v kombinaci kotle?

Ano, všechny Fernox vnitřní únik sealerů jako Fernox závitů úniku F4, jsou bezpečné pro použití s kombinací a ostatní nízký obsah vody kotle.

Nebudou blok ventilů nebo větrací otvory. Prostředek pro zajištění závitů úniku F4 Express je doporučena pro všechny systémy pod tlakem může být přidána do třiceti sekund přes chladič, plnění smyčky nebo Fernox TF1 filtru, bez nutnosti vypusťte soustavu.

Je bezpečné pro vyprázdnění centrální ohřev vody do kanalizace?

Měli byste mít pouze vypuštění centrální systém ohřevu vody do faul vypouštění vody nebo septik.

Nikdy systém vypouštění vody do kanalizace pro provoz po pozemních komunikacích nebo dešťové vody vpustí jako jdou přímo do řek. Nikdy nelijte vodu z centrálního systému vytápění na zahradě nebo trávníku.

Jak dlouho bude Fernox ochrana F1 nebo filtr kapaliny ochranný kryt + poslední?

Za normálních okolností je léčba bude trvat po celou dobu životnosti systému, ale roční zkontrolujte zda další dávkovací je doporučeno.

Pokud je systém vypuštěn, bude muset být znovu ošetřeny další plné dávky z ochranného krytu rampy vstřikování. Můžete zkontrolovat, zda je systém správně dávkovány pomocí ochranného krytu Fernox testovací soupravu.

Mohu s předávkování Fernox ochrana F1 nebo filtr kapaliny ochranný kryt +?

Ne, předávkování lékem není na újmu. Je důležité zajistit dostatečný ochranný kryt rampy je v systému k dispozici.

Existuje souprava pro testování a poštovní službu testování zkontrolujte ochranný kryt koncentrace. Přejděte na ochranný kryt rampy testovací soupravu produktový list pro další pokyny.