O nás

Společnost Fernox, která byla založena v roce 1964. Je předním výrobcem chemických výrobků na úpravu vody, filtrů ústředního topení, vodovodního spotřebního materiálu a diagnostických testovacích služeb. Fernox je průkopníkem ve vývoji energeticky účinných produktů pro tradiční i obnovitelné technologie v domácích i komerčních aplikacích. Obchodní aktivity s sebou přinesly i progresivní program výzkumu a vývoje a investovalo se do rozsáhlého vlastního týmu vědců v této oblasti R&D se základnou ve Velké Británii, USA a Indii.

Její operační ředitelství se nachází ve Wokingu ve Velké Británii s výrobními závody ve Velké Británii a Evropě a pobočkami ve Francii, Německu, Itálii, Belgii, Holandsku, Maďarsku, Čínské lidové republice a USA s plány další expanze do východní Evropy a Asie. Od roku 2015 působí Fernox jako dceřiná společnost společnosti MacDermid Performance Solutions Group, globálního diverzifikovaného výrobce špičkové technologie a poskytovatele technických služeb.

Výzkum a vývoj

Společnost Fernox disponuje jedinečným výzkumem a vývojem, ale také výjimečnou nabídkou technických služeb, které reagují na měnící se poptávku a rostoucí technologické požadavky odvětví. Jako lídr v oblasti inovací využívá Fernox poznatky z 13 technických center vývoje a výzkumu, které obsluhuje 250 vědců a inženýrů z celého světa.

Společnost Fernox uplatňuje přísnou politiku zodpovědného podnikání, která podporuje nejlepší postupy a zakazuje testování na zvířatech. Jeho chemické výrobky výrazně překračují průmyslové standardy a byly schváleny a akreditované společnostmi Energy Savings Trust Registered, KIWA, WRAS, Belgaqua a Buildcert.

Představované Výrobky

Informační bulletin

© Fernox 2021. All rights reserved

Country