O nás

V roce 1964, Fernox je předním výrobcem vod chemické produkty, centrální systém vytápění filtry, sanitárních spotřební materiál a diagnostické testování služby. Fernox průkopníkem v oblasti vývoje energeticky účinné výrobky jak pro tradiční a obnovitelné technologie v domácnostech a v komerčních aplikacích. Společnost se zavázala k postupnému programu výzkumu a vývoje a investovala do rozsáhlé in-house R&D tým vědců se sídlem ve Velké Británii, USA a Indie.

Jeho provozní sídlo se nachází v Woking, UK s výrobní zařízení v celé Evropě a kanceláře ve Francii, Německu, Itálii, Belgii, Nizozemí, Peopleâ Přà z Čínské lidové republiky a USA s plány na rozšíření dále do východní Evropy a Asie.

V prosinci 2015 Fernox byl získán v závislosti na platformě speciální výrobky (PSP) globální diverzifikovaná výrobce vysoce kvalitní technologie speciálních produktů a poskytovatele technické služby. Jako součást systému PSP, Fernox funguje jako dceřiná společnost firmy MacDermid z představení Solutions Group.

FERNOX TVRZENÍ COVID -19