O nás

Společnost Fernox byla založena v roce 1964 a je předním výrobcem chemických produktů pro úpravu vody, filtrů pro systémy ústředního vytápění, spotřebního materiálu pro instalatérské práce a diagnostických testovacích služeb. Společnost Fernox je průkopníkem na poli vývoje energeticky účinných výrobků pro tradiční i obnovitelné technologie v domácnostech i komerčních aplikacích. Společnost se zavázala k progresivnímu programu výzkumu a vývoje a investovala do rozsáhlého interního výzkumného a vývojového týmu vědců, kteří působí ve Velké Británii, USA a Indii.

Sídlo se nachází ve Wokingu ve Spojeném království, výrobní závody ve Spojeném království a v Evropě a provozovny ve Francii, Německu, Itálii, Belgii, Nizozemsku, Maďarsku, Čínské lidové republice a USA, přičemž je plánována další expanze do východní Evropy a Asie. Společnost Fernox působí jako dceřiná společnost společnosti MacDermid Enthone Industrial Solutions, globálního diverzifikovaného výrobce speciálních výrobků špičkové technologie a poskytovatele technických služeb, a je obchodní jednotkou společnosti Element Solutions Inc (NYSE: ESI). Element Solutions Inc. je přední společností v oblasti speciálních chemikálií a její divize dodávají širokou škálu řešení, která vedou ke zlepšení výrobků, které lidé každodenně používají. 

V roce 2019 byla celosvětová značka Fernox zaregistrována jako britská společnost Fernox Ltd., čímž je reflektována změna struktury společnosti.

Výzkum a vývoj

Společnost Fernox disponuje jedinečným výzkumem a vývojem, ale také výjimečnou nabídkou technických služeb, které reagují na měnící se poptávku a rostoucí technologické požadavky odvětví. Jako lídr v oblasti inovací využívá Fernox poznatky z 13 technických center vývoje a výzkumu, které obsluhuje 250 vědců a inženýrů z celého světa.

Společnost Fernox uplatňuje přísnou politiku zodpovědného podnikání, která podporuje nejlepší postupy a zakazuje testování na zvířatech. Jeho chemické výrobky výrazně překračují průmyslové standardy a byly schváleny a akreditované společnostmi Energy Savings Trust Registered, KIWA, WRAS, Belgaqua a Buildcert.

Představované Výrobky

Country