Upozornění

Právní upozornění – Podmínky použití Fernox web

Fernox nečiní žádná prohlášení ani záruky týkající se poskytnuté informace prostřednictvím této webové stránky včetně hypertextové odkazy nebo jakékoli jiné položky použít buď přímo nebo nepřímo z Fernox webových stránek a vyhrazuje si právo provádět změny a opravy kdykoli a bez předchozího upozornění.

Fernox nepřebírá žádnou odpovědnost za jakékoliv nepřesnosti nebo opomenutí v Fernox webových stránek a jakékoli rozhodnutí na základě informací obsažených v Fernox webové stránky jsou výhradní zodpovědností návštěvníka.

Fernox nepřebírá žádnou odpovědnost za jakékoli přímé, zvláštní, nepřímé nebo následné škody nebo jakékoliv jiné škody jakéhokoli druhu vyplývající z jakékoliv příčiny použitím jakékoli informace získané buď přímo nebo nepřímo z Fernox stránky. Všechny informace se mohou změnit bez předchozího upozornění.

Žádné informace obsažené v Fernox web představuje nebo se považuje za pozvání k investicím nebo jinak přednostně řešte v sdílet nebo cenných papírů MacDermid výkonných řešení mateřské společnosti.

FERNOX TVRZENÍ COVID -19