Lídr v oblasti produktů pro úpravu vody, společnost Fernox, přichází na trh s nabídkou nejnovější edice filtrů pro topný systém – TF1 Sigma Filter. Přesně zkonstruovaný a pevný filtr je vyroben z kompozitního polymeru a podobně jako jeho mosazný protějšek TF1 Omega Filtr má vodotěsný design a je k dispozici s 22mm připojením pro rychlou instalaci. Spolehlivý s jednoduchým čištěním přichází TF1 Sigma Filtr na trh až s 10 letou zárukou a je pokračováním závazku společnosti být lídrem inovací v technologii filtrů.

Od svého založení v roce 1964 byl Fernox v popředí revolucionalizácie instalatérského průmyslu už s jeho základními produkty – představení několika produktů jako prvních v tomto odvětví jako první inhibitor pro rodinné domy na ochranu před korozí, proplachovací čerpadlo a duální systém filtrace. Nejnovější nabídkou Fernox-u je první utěsněný filtr z kompozitního plastu se spojkou pro rychlé připojení.

K dispozici tak, aby se vešel do 22 mm potrubí, vysoce výkonný filtr využívá jedinečnou technologii hydronické separace částic (HPS) a magnetickou filtraci k odstranění systémových nečistot rychle a efektivně z domácího topného systému.

TF1 Sigma Filtr byl vyvinut jako utěsněná jednotka bez odnímatelného víka, takže je vodotěsný, jednoduchý na čištění a servis. Zavedení tohoto zapečetěného konstrukčního přístupu eliminuje potřebu náhrady “O” kroužků, nakolik se tím snižují dodatečné náklady na servis a výměnu potřebnou při otevírání víka jako je tomu u tradičních plastových filtrech.

Pro snadnou instalaci TF1 Sigma Filtr může být instalován horizontálně, vertikálně nebo v jakékoliv orientaci v obou směrech proudění. Díky své schopnosti být umístěn v úhlu až 45 °, je ideální pro použití v malých nebo omezených prostorech.

Filtr TF1 SIGMA obsahuje dvojité radiální těsnění na spojení mezi niklem, mosazným potrubím a hlavním tělesem filtru pro extra spolehlivost a integritu designu.

TF1 Sigma Filtr využívá celou řadu vysoce kvalitních součástek, které zajišťují optimalizaci výkonu. Zvolené s ohledem na vysokou pevnost a odolnost proti hydrolýze. TF1 Sigma filtr je vyroben z kvalitního průmyslového polymeru, který je ideální pro topné a chladicí systémy – poskytuje vysokou odolností proti extrémním teplotám a tlaku.

A na konec, vypouštěcí ventil je navržen tak, aby se jednoduše ovládal ručně zatímco poskytuje bezpečné připojení do systému a pevný servisní bod. Magnet je vyroben z prvotřídního neodymu – což umožňuie vysoce efektivní snímání průtoku, stejně je to silné filtrační médium, které zajišťuje nepřetržitou konzistentní úroveň sběru nečistot.

“Na základě výzkumu mezi instalatéry jsme identifikovali, že jednoduchost produktu byla klíčovým faktorem toho co hledali při in-line filtrech. V návaznosti na náš úspěch s Filtrem TF1 Omega se potvrdilo ze zpětné vazby, že roste popularita zapečetěných filtračních jednotek – zejména s odkazem na servis systému – a tento koncept jsme chtěli posunout i na další úroveň.” říká Yves Desplenter, obchodní ředitel Fernox pro Benelux. “S nadšením přicházíme na trh s filtrem TF1 Sigma, abychom rozšířili nabídku filtrů řady TF1 Fernox.”

Pro více informací o TF1 Sigma Filtru prosím navštivte: https://www.fernox.cz

Country