Expert pro úpravu vody, Fernox, přináší na trh nový uzavřený a ultrakompaktní TF1Sigma Mini, který poskytuje praktické řešení filtru pro systémy s menším objemem a omezeným prostorem. Disponuje vynikající sběrnou kapacitou pro zachytávání systémových kontaminantů a snadno se instaluje a servisuje. Přidáním TF1 Sigma Mini do rozsáhlého portfolia produktů Fernox mohou nyní instalatéři objevit možnosti filtru, které vyhovují každému požadavku.

Nový magnetický TF1 Sigma Mini od společnosti Fernox, který kombinuje kvalitu značky Fernox s jednoduchým, ultra kompaktním designem, je ideální pro rodinné domy, novostavby a topné systémy s menším objemem. Filtr se dodává připravený k instalaci a lze jej snadno namontovat do dvou minut díky konstrukci sběrného potrubí se zasouvací spojkou. V ideálním případě je utěsněný filtr instalován vodorovně na vertikálním potrubí a může být instalován ve stísněných prostorách, neboť vyžaduje jen 106 mm připojení.

Filtr také funguje jako praktický dávkovací bod pro produkty chemických úprav vody Fernox, který má jedinečný vypouštěcí otvor umožňující rychlé a kontrolované čištění nebo vypouštění bez nutnosti rozebírání filtru.

Na základě technologie původního modelu Sigma podpořené působivou 10letou zárukou je kotel TF1 Sigma Mini navržen tak, aby chránil kotel před škodlivými účinky cirkulujících korozních úlomků a zároveň poskytoval instalatérům kompaktní možnost a výkon, kterému mohou důvěřovat. Díky jedné z nejvyšších hodnot kV ve srovnání s filtry podobné velikosti na trhu je TF1 Sigma Mini navržen tak, aby zajistil minimální tlakovou ztrátu a zároveň zachoval vysokou účinnost sklizně.

Ernie McDonald, generální ředitel společnosti Fernox, uvedl: „TF1 Sigma Mini je vynikajícím doplňkem našeho portfolia filtrů a demonstruje náš neochvějný závazek přizpůsobit se a inovovat. Bez ohledu na to, jakému typu systému nebo scénáře čelí na místě, bez ohledu na to, jak omezený může být prostor potrubí kolem kotle – instalatéři se mohou spolehnout na Fernox při vysokovýkonném filtru a důvěryhodných chemických úpravách vody. Všechny nemovitosti musí mít užitek z čistého a efektivního systému ústředního topení a naše rozsáhlé portfolio poskytuje vše potřebné k dokončení práce.

Nový TF1 Sigma Mini je k dispozici s 22 mm potrubními přípojkami. Pro více informací navštivte: www.fernox.com/tf1-sigma-mini.

Společnost Fernox, založená v roce 1964, je předním výrobcem chemických produktů pro úpravu vody, filtrů ústředního topení, instalatérského spotřebního materiálu a diagnostických testovacích služeb. Fernox je průkopníkem ve vývoji energeticky účinných produktů pro tradiční i obnovitelnou technologii v domácích a komerčních aplikacích. Společnost působí jako dceřiná společnost MacDermid Enthone Industrial Solutions, globálního diverzifikovaného výrobce speciálních produktů v oblasti špičkových technologií a poskytovatele technických služeb, a je obchodní jednotkou společnosti Element Solutions Inc.

Country